Kitaplar | Bir Cenin Ağlıyor

Bir Cenin Ağlıyor Yazar: Ulviye Ay Türü: RomanFiyatı : 12 TL Sayfa sayısı : 242 ISBN: 605-5650-00-1 Baskı Sayısı : 1 Basım Tarihi : Ekim 2009 Barkod : 9786055650001 Elfida´yı bilir misiniz? Hani anne karnındayken ağlayan, bunu duyan dedesinin de annesinden, doğacak çocuğunun kız olmaması için dua etmesini istediği, şayet çocuk kız olursa hayatı boyunca çok gözyaşı döker dediği Elfida´yı... İşte bu kitap onun hikâyesini anlatıyor. Güneşin her sabah doğup her gece kötülüklerin üzerini örttüğü; musibetin, hastalıkların, üçüncü sayfa haberlerinin bizi ve sevdiklerimizi değil de hep başkalarını bulduğu ve tüm bu olan bitene akşam yemeği saatlerinde maaile seyirci olduğumuz bir hayatsa yaşadığımız, Elfida tam da bu mesafeden bize seslenir... Duyar mıyız sesini? Böylesi bir hengâmede, belki... Kadere inanmakla isyan etmek, mücadele etmekle olanı olduğu gibi kabullenmek arasında salıncak misali gidip gelen Elfida, hayatı, inançları ve dünyayı sorgulamaktan korkmayanları bu kitapla kendi serüvenine ortak ediyor... Yazarın Diğer Kitapları İlk Aşk Öpücüğü $(document).ready(function() { $('#emailmeform').validate({ rules: { email: { required: true, email: true }, isim: { required: true }, mesaj: { required: true } }, messages: { email: { required: 'Gerekli', email: 'Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz' }, isim: { required: 'Gerekli' }, mesaj: { required: 'Gerekli' } } }); }); Yorum Yapın İsim, Soyisim : Email : Yorum : Güvenlik Kodu

AYIN KİTABI

Labirent

Yazar : Ayhan Ateş , Türü: Deneme

Fiyatı : 8 TL

Bu kitap herhangi bir amaçla yazılmadı, geçmiş tarafsız bir süzgeçten geçirildi gelecek o şekilde teorik olarak anlatıldı. Bir insanındevamı »

YENİ ÇIKANLAR

Emanet Vakti

Yazar : Ömer Toprak , Türü: Roman

Fiyatı : 24 TL

Aziz Aslan... İşinde oldukça başarılı bir cerrah... Fit bir görünüme ve muhteşem bir zekâya sahip usta bir satranç oyuncusu... Ailesitüm liste için tıklayın »

ÇOK SATANLAR

  • Labirent

    Ayhan Ateş

    Türü : Deneme

    Fiyatı : 8 TL

  • Farklı Ol Mal Olma

    Musa Çavuş

    Türü : Kişisel Gelişim

    Fiyatı : 8 TL

  • Bir Cenin Ağlıyor

    Ulviye Ay

    Türü : Roman

    Fiyatı : 12 TL

  • Tüm Liste

EDİTÖRDEN

HABER LİSTESİ

  • Yeni yayınlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.
  • Ekle Çıkar